O mnie/About me

             Kilka słów o mnie

 Nazywam się Gosia i jestem nastoletnią dziewczyną. W sieci ukrywam się pod pseudonimem Dreamlly. Z pewnością mam artystyczną duszę. Interesuję się fotografią, rysunkiem, modą, pisarstwem oraz śpiewem.W przyszłości chciałabym zajmować się stylizowaniem wizerunku, wizażem oraz charakteryzacją. Jestem miłośniczką muzyki oraz zwierząt. W wolnym czasie uwielbiam oglądać filmy i czytać Harry'ego Potter'a.  •   Dlaczego właśnie fotografia?

Fotografią interesuję się co prawda, od niedawna, ale z ręką na sercu mogę stwierdzić, że jestem jej pasjonatką. Podoba mi się to, że za pomocą takiego urządzenia, jakim jest właśnie aparat fotograficzny można uchwycić różne chwile w życiu, które zachowały się w części- w plikach JPG i nie ma później żadnych przeszkód w wspominaniu najróżniejszych momentów jakie nam się przydarzyły. W robieniu zdjęć fajne jest też to, że każde wychodzi inaczej. Nigdy nie sądziłam, że fotografia wciągnie mnie aż do tego stopnia, że będę wstawiać zdjęcia na blogu. Stało się to za sprawą Ani, którą niedawno poznałam, choć czuję jakbyśmy znały się już kilka lat. Zaproponowała mi ona ,,sesję" zdjęciową, by wypróbować swój nowy aparat. W rezultacie zaraziła mnie fotografiką i to właśnie dzięki niej złapałam tego bakcyla. Od tej pory cały czas uczę się robić zdjęcia, ale mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się już dobrze opanować tę umiejętność. Po zrobieniu zdjęć uwielbiam moment ich obróbki. Na początku nie mogłam uwierzyć, jak niektóre programy mogą zmienić klimat, design zdjęcia, przez co staje się jeszcze bardziej wyjątkowe. Lubię bawić się grafiką w programach fotograficznych, ponieważ dają dużo najróżniejszych możliwości, a efekt często jest powalający. Bardzo chciałabym inspirować ludzi moimi zdjęciami i zdaję sobie sprawę, że może nie być łatwe, ale zdecydowałam się zaryzykować i dlatego założyłam bloga. W końcu trzeba dążyć do spełnienia marzeń.

 


  •   Dlaczego rysowanie?

Rysuję już właściwie od najmłodszych lat, ale myślę że tak na poważnie zajęłam się tym dwa lata temu. Zwykle rysuję portrety ludzi, ponieważ właśnie ludzka twarz wydaje mi się najbardziej interesująca do przelania na papier. Najczęściej portrety wykonuję kredkami, ale zdarzają się też szkice, które również uwielbiam wykonywać. Do rysowania zainspirowała mnie blogerka Ilojleen, którą uważam, za genialnego rysownika i widać, że w każdą pracę wkłada dużo serducha. Jestem jej niezmiernie wdzięczna, że na swoim blogu regularnie umieszcza różne porady i wskazówki dla początkujących, które są oparte na jej własnych błędach i doświadczeniu. Pokazała też na swoim przykładzie jak wielkie postępy można zrobić w rysownictwie w niedługim czasie. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia bloga Dominiki, bo naprawdę wiele można się nauczyć. Ja także postanowiłam zamieszczać moje prace na blogu i dzielić się z wami moimi pracami. Zachęcam wszystkich do spróbowania swoich sił w rysowaniu, choć wiem, że nie każdego to interesuje, ale może akurat coś zaskoczy. Jest to naprawdę przyjemne zajęcie. Piękne jest to, że z każdą pracą widzę u siebie jakieś postępy i uczę się nowych rzeczy. Kocham to robić. Zajęcie to sprawia, że mogę oderwać się od wszystkiego, zapomnieć o niektórych sprawach, po prostu tak jakby wziąć ołówek do ręki i wyżyć się nim na kartce papieru. Kiedy rysuję, czuję, że mogę zrobić wszystko, tutaj nie ma ograniczeń, możesz stworzyć wszystko co tylko zechcesz. Rysując, oddajecie cząstkę siebie, a zarazem wzbogacacie swoje umiejętności ćwicząc. Przypuszczam, że nigdy z tego nie zrezygnuję.

  •   Dlaczego Moda?

     

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz